250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ

Standart Teslimat

Siparişleriniz MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişleriniz 2 – 4 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Siparişlerinizin kargoya verilmesinin ardından mng.com.tr adresinde gönderi sorgula alanından size iletilmiş olan kargo takip numaranızla teslimat sürecini takip edebilirsiniz.

Ayrıca cep telefonu bilgilerinizi bizimle paylaştıysanız kargo şirketi tarafınıza SMS yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Kargo ücreti tüm Türkiye’ye ücretsizdir. Yurtdışı siparişlerinizde ise mesafeye göre hesaplanan kargo ücreti alıcıya aittir.

Siparişinizle ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda, info@feuduciel.com maili üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İade Koşulları

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve buna benzer durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İade edilen ürün Feu du Ciel’e ulaştıktan sonra teknik incelemeye gönderilir. Yapılan kontrollerde ürünün kullanıcı tarafından hatalı hale getirildiği raporu verilirse iade kabul edilemez.

7 günlük süre içinde yapılan iadelerde gönderi bedeli müşteriye aittir.

Teslimattan kaynaklanan problemler:

Zarar görmüş paket durumunda;

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı yetkiliye tutanak tutturulmalıdır.

Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Feu du Ciel`e bildirilmelidir. Feu du Ciel en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda info@feuduciel.com adresinden bize ulaşabilirsiniz!

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et