250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ

MUMLAR

Mumları daima görebileceğiniz alanlarda yakın. Mumu yakmadan önce fitili 0,5 cm kadar kesin, daha sonra yakın. Mumları bir defada en fazla 4 saat yakın. Yaklaşık yanma süresi 60 saattir. Mum bardağına dokunmadan ve yerini değiştirmeden önce yeterince soğuduğundan emin olun.

Yangın riskini önlemek için tutuşabilir nitelikteki nesnelerin yanına asla koymayın. Çocukların ve hayvanların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza edin. Hava cereyanından, 30°C’den fazla ısıdan ve güneş ışığından koruyun. Kibrit, kesilmiş fitil ve diğer yabancı maddeleri mumdan uzak tutun.

Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayın. Doğrudan solumayın, vücuda temas ettirmeyin. Gıda maddelerinden uzak tutun. Gıda ile temasa uygun değildir.

ODA KOKULARI

Kutunun içinde bulunan rattan çubukları şişenin içerisine yerleştirin. Banyo ve mutfak içerisinde kullanım için tavsiye edilen çubuk sayısı 2 – 3 adet, oturma odası ve salon içerisinde kullanım için tavsiye edilen çubuk sayısı 4 – 5 adet şeklindedir. Çubukların kokuyu emmesi için ve tüm ortama yayılması için on iki saat süre verin. Çubukları 2 – 3 günde bir ters düz etmenizi tavsiye ederiz. Ortamda istediğiniz koku seviyesini üründen çubuk azaltarak veya artırarak gerçekleştirebilirsiniz.

Çubukları yakmayın. Elektronik ve ahşap yüzeyler ile direkt temas ettirmeyin. Çubukları ters düz ederken sıvının ahşap yüzeylere gelmemesine dikkat edin. Doğrudan solumayın. Çocukların ve hayvanların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza edin. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayın. Gıda ile temasa uygun değildir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et